MEBLE KUCHENNE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • 16_meble_kuchenne_AtlantaGL_Akazie_grau

  NOWOCZESNE I STYLOWE KUCHNIE HACKER

  Firma Häcker jest producentem mebli kuchennych od 1898 roku – mebli kuchennych najwyższej jakości. 
  Procesy produkcyjne oparte są na najnowszych i najlepszych technologiach produkcyjnych. 
  Również dobór wysokojakościowych materiałów jest cechą wyróżniającą firmę Häcker i jej produkt.

  Firma Häcker jest znana w swej branży jako gwarant solidności, niezawodności, zaangażowania i sukcesu. Häcker jest niezawodnym partnerem handlu specjalistycznego. Szybkość i elastyczność to maksyma firmy Häcker w dziedzinach organizacji procesów produkcjnych, terminów dostaw i jakości.


 • CERAMICZNY

  Zlewozmywaki Franke

  Zlewozmywaki FRANKE


 • mat1

  ZLEWOZMYWAKI MARMORIN

  KUCHNIA

  MAGRANIT® MATERIAL

  Stworzony do kuchennych wyzwań

  Zlewozmywaki Marmorinu powstają według receptury łączącej cząsteczki granitu lub kwarcu z syntetyczną żywicą i uszlachetniającymi dodatkami. Powstały materiał ma jednolitą strukturę i unikatową wytrzymałość, co klasyfikuje nasze produkty w absolutnej światowej czołówce. Taki wynik osiągnęliśmy, dzięki stosowaniu najwyższej jakości komponentów, w bezpośredniej współpracy z ich producentami. W trosce o jeszcze większą higienę wszystkie nasze zlewozmywaki otrzymują antybakteryjne wykończenie BioCote®.

  Firma Marmorin stosuje technologię jonów srebra BioCote®, która zapewnia produktom stałą ochronę przeciw bakteriom, grzybom i pleśniom. Dzięki niej skutecznie zwalczane są „Superbug” MRSA i inne infekcje związane z bakteriami E.coli, czarnej pleśni i Salmonelli.