Opis
Podstawowe cechy produktu:
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 190 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Pojemność | 350 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | 10 lat |
Wyposażenie wnętrz od najlepszych producentów.
2,080.00 zł
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 190 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Pojemność | 350 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | 10 lat |
| Producent | EXCELLENT |
|---|
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 190 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Pojemność | 350 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | 10 lat |
| Producent | EXCELLENT |
|---|