Opis
| Nazwa | ABSOLUT WHITE |
| Kolor | Czysta Biel |
| Format | 60×60, |
| Rodzaj | Gres Polerowany |
| Grubość | 1,0 cm |
| Zastosowanie | Wewnątrz/Podłoga/Ściana |
| Opis | Dostępny formaty:60×60 |
Podana cena brutto jest za m2.
Wyposażenie wnętrz od najlepszych producentów.
145.00 zł
| Nazwa | ABSOLUT WHITE |
| Kolor | Czysta Biel |
| Format | 60×60, |
| Rodzaj | Gres Polerowany |
| Grubość | 1,0 cm |
| Zastosowanie | Wewnątrz/Podłoga/Ściana |
| Opis | Dostępny formaty:60×60 |
| Producent | CERAMICA PICASA |
|---|
| Nazwa | ABSOLUT WHITE |
| Kolor | Czysta Biel |
| Format | 60×60, |
| Rodzaj | Gres Polerowany |
| Grubość | 1,0 cm |
| Zastosowanie | Wewnątrz/Podłoga/Ściana |
| Opis | Dostępny formaty:60×60 |
Podana cena brutto jest za m2.
| Producent | CERAMICA PICASA |
|---|