Opis
Podstawowe cechy produktu:
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 75.5 cm |
| Pojemność | 200 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | Pobierz warunki |
Wyposażenie wnętrz od najlepszych producentów.
1,530.00 zł
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 75.5 cm |
| Pojemność | 200 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | Pobierz warunki |
| Producent | EXCELLENT |
|---|
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 75.5 cm |
| Pojemność | 200 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | Pobierz warunki |
| Producent | EXCELLENT |
|---|