Opis
Podstawowe cechy produktu:
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 160.5 cm |
| Krótszy bok | 75.5 cm |
| Pojemność | 215 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | 10 lat |
Wyposażenie wnętrz od najlepszych producentów.
1,765.00 zł
| Seria | Pryzmat |
| Dłuższy bok | 160.5 cm |
| Krótszy bok | 75.5 cm |
| Pojemność | 215 l |
| Wyposażenie | Nogi |
| Materiał | Akrylowa |
| Odpływ | Z boku |
| Gwarancja | 10 lat |